wislak68, zwyczajnie Maaskant próbował się asekurować takim stwierdzeniem na wypadek dostania po tyłku i dobrze, że się asekurował bo Twente złoiło mu tyłek. Było to zdanie na użytek zewnętrzny, bo do prasy holenderskiej (dla niego krajowej), która mocno prześwietlała jego pracę. Nie róbmy szopki, bo dla w miarę pojętnego kibica piłkarskiego wydaje się być pewne, że PSV i Ajax są o klasę, albo o pół wyżej niż Twente. Chodzi tu przede wszystkim o potencjał długofalowy klubu, potencjał finansowy i potencjał sportowy, który można określić tym jakich zawodników produkuje i posiada dany zespół. Z pamięci można wymienić Vertonhena i Van Der Viela z Ajaxu, czy Matavza, Engeelara i Mertensa z PSV. Jeden sezon nic nie zmienia, bo i u nas przez pewien moment mieliśmy Bełchatów i Lubin na czele, a teraz jest spora szansa na to, że Śląsk zakończy sezon na czele tabeli.