|
jasne ... ale to nie moja wina ze mieszkam w Wawie ... a wyobrazcie sobie jak trzeba znosic opinie legionistow jak Wisla nie daj Boze przegra ... wieec w takich sytuacjach daje sie Wierność Wiselce ... znam jeszcze kilku ggosci ktorzy tez kochaja ten klub ... i sa z Wawy ...
|