Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Aniołek_Wisła
Member
Od: 07.2008
Offline
#
24583
18.12.2011, 23:52
czy uważacie ze jak ktoś mieszka w Wawie od urodzenia , ale ma Wisłę w sercu i nie kryje się z tym , ma prawo nazwać się prawdziwym kibicem Wisełki
?
Aniołek_Wisła
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Aniołek_Wisła
Znajdź inne posty napisane przez Aniołek_Wisła