Wyświetl pojedynczy post
Aniołek_Wisła
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24583
Stary 18.12.2011, 23:52
czy uważacie ze jak ktoś mieszka w Wawie od urodzenia , ale ma Wisłę w sercu i nie kryje się z tym , ma prawo nazwać się prawdziwym kibicem Wisełki ?
Odpowiedz cytując