Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3289
Stary 18.12.2011, 23:26
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Ktoś gdzieś tutaj na forum wspomniał, że Wisła i Legia jako jedyne zespoły które awansowały do 1/16 przegrały aż trzy mecze w grupie. Ale patrząc na to z innej perspektywy Wisła i Legia są również jedynymi zespołami, które były losowane z 4. koszyka do grup i awansowały do dalszej fazy. Tak naprawdę jest wyczyn, a my się zastanawiamy kto miał trudniejszą grupę.
I to jest świetny komentarz do tych bezsensownych przepychanek w stylu - kto miał trudniejszą grupę .
Odpowiedz cytując