Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24581
Stary 18.12.2011, 20:48
Ściągnałem nowego PESa, gram pierwszy mecz, ustalam skład i wszystko ok. I nagle w drugiej połowie są jakieś zmiany których nie ustalałem. Jakiś automatyczny trener czy coś? wie ktoś jak to wyłączyć?
Odpowiedz cytując