Temat
:
Wiślackie Foto&Video
Wyświetl pojedynczy post
bellic88
Senior Member
Od: 01.2011
Offline
#
1845
18.12.2011, 19:51
Jest możliwość zdobycia zdjęć dopingu z meczu z Twente w wyższej rozdzielczości? Chodzi mi o te które są na oficjalnej i ............... przedstawiające trybunę w całej okazałości.
bellic88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bellic88
Znajdź inne posty napisane przez bellic88