Temat
:
Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
lukaku
Junior Member
Od: 10.2011
Offline
#
3287
18.12.2011, 19:44
Chrisman
napisał(a):
I tym się różni polska drużyna od duńskiej. Polska drużyna gdy gra o nic to olewka totalna, żel i karaiby w głowie, a duńska? Wczoraj widzieliśmy.
Mega dobra uwaga!
Wszystko o Wiśle w jednym miejscu:
http://www.sport-informer.pl/topic/p...a_wisla_krakow
lukaku
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lukaku
Znajdź inne posty napisane przez lukaku