Wyświetl pojedynczy post
lukaku
Junior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3287
Stary 18.12.2011, 19:44
Chrisman napisał(a):Wyświetl post
I tym się różni polska drużyna od duńskiej. Polska drużyna gdy gra o nic to olewka totalna, żel i karaiby w głowie, a duńska? Wczoraj widzieliśmy.
Mega dobra uwaga!
Wszystko o Wiśle w jednym miejscu: http://www.sport-informer.pl/topic/p...a_wisla_krakow
Odpowiedz cytując