Wyświetl pojedynczy post
RYBA
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3137
Stary 18.12.2011, 19:40
wislakbgc napisał(a):Wyświetl post
Tradycji nie ma odkąd logo z twojego avataru jest na koszulkach Wisły , tradycja to Biała Gwiazda.
Gwiazdy na szczęście z loga nie zabrali, ale fajnie że nawiązujesz bo warto też przypomnieć stroje umbro które to miały gwiazde na ramieniu, też jedne z lepszych w całej historii, ale TRADYCJA drogi kolego to przede wszystkim MY, i to na Nas ( bardziej niż na firmie produkującej odzież czy spółki wymyślającej logo) ciąży obowiązek jej podtrzymywania i przekazywania kolejnym Wiślackim pokoleniom
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
Odpowiedz cytując