wislakbgc napisał(a):

|
Tradycji nie ma odkąd logo z twojego avataru jest na koszulkach Wisły , tradycja to Biała Gwiazda.
|
Gwiazdy na szczęście z loga nie zabrali, ale fajnie że nawiązujesz bo warto też przypomnieć stroje umbro które to miały gwiazde na ramieniu, też jedne z lepszych w całej historii, ale TRADYCJA drogi kolego to przede wszystkim MY, i to na Nas ( bardziej niż na firmie produkującej odzież czy spółki wymyślającej logo) ciąży obowiązek jej podtrzymywania i przekazywania kolejnym Wiślackim pokoleniom
