Wyświetl pojedynczy post
RYBA
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3135
Stary 18.12.2011, 19:02
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Wracając do strojów to bardzo mi się nie podobają te fruwające kołnierzyki. Szkoda że tak mało graliśmy w tej wersji wyjazdowej tej niebieskiej asymetrycznej, w której rozegralismy mecz z ŁKS. Ta wersja koszulek wygląda zarąbiście. Nic nie wystaje, nie sterczy i w dodatku bardzo oryginalny wygląd
A mnie się podobają, wyglądają jakoś tak inaczej dzięki temu, jak dla klubu z bogatymi tradycjami moim zdaniem pasują jak ulał
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
Odpowiedz cytując