crazykaro napisał(a):

|
Wracając do strojów to bardzo mi się nie podobają te fruwające kołnierzyki. Szkoda że tak mało graliśmy w tej wersji wyjazdowej tej niebieskiej asymetrycznej, w której rozegralismy mecz z ŁKS. Ta wersja koszulek wygląda zarąbiście. Nic nie wystaje, nie sterczy i w dodatku bardzo oryginalny wygląd
|
A mnie się podobają, wyglądają jakoś tak inaczej dzięki temu, jak dla klubu z bogatymi tradycjami moim zdaniem pasują jak ulał
