Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3285
Stary 18.12.2011, 18:29
rw88 napisał(a):Wyświetl post
Nie do końca tak to wygląda....
Powiem szczerze: trudno jest mi z Tobą polemizować ze względu na to że nie mam aż takiej wiedzy na temat futbolu holenderskiego oraz Twente i PSV z w szczegolności. Siłą rzeczy przyjmuję za dobrą monetę Twój wywód (i nie ma zamiaru go weryfikować). Zatem przyjmijmy że Twente było w meczu z Wisłą "rezerwiejsze" niż PSV w meczu z Legią. Co nie zmienia faktu że to mniej "rezerwiejsze" PSV (nie kupuję argumentu że: "samo Twente jest na pewno słabszą drużyną do PSV" i w tym aspekcie wolę polegać na opinii RM) przerobiło drużynę z Warszawy na kiełbasę.
Odpowiedz cytując