rw88 napisał(a):

|
Nie do końca tak to wygląda....
|
Powiem szczerze: trudno jest mi z Tobą polemizować ze względu na to że nie mam aż takiej wiedzy na temat futbolu holenderskiego oraz Twente i PSV z w szczegolności. Siłą rzeczy przyjmuję za dobrą monetę Twój wywód (i nie ma zamiaru go weryfikować). Zatem przyjmijmy że Twente było w meczu z Wisłą "rezerwiejsze" niż PSV w meczu z Legią. Co nie zmienia faktu że to mniej "rezerwiejsze" PSV (nie kupuję argumentu że:
"samo Twente jest na pewno słabszą drużyną do PSV" i w tym aspekcie wolę polegać na opinii RM) przerobiło drużynę z Warszawy na kiełbasę.