Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1083
Stary 18.12.2011, 17:51
może to nie ta brzoza spowodowała katatstrofe ale linia wysokiego napięcia którą nasz Tupolew zerwał ?
http://www.youtube.com/watch?v=3fWvB...ayer_embedded#!
Ostatnio edytowane przez AYALA : 18.12.2011 o godz. 19:29.
Odpowiedz cytując