|
Ma ktoś możliwość wrzucenia tylko fragmentu Cafe Futbol (18.12.2011), w którym rozmowa toczy się na temat europejskich pucharów (o Wiśle i Legii)? Nie chce ściągać czegoś, gdzie mówia tylko o PZPN...
Ostatnio edytowane przez Tominho : 18.12.2011 o godz. 21:58.
|