Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
drag
Junior Member
Od: 08.2011
Offline
#
1864
18.12.2011, 17:22
i o Legii jest bo wiadomo siedzi tam u nich kowalczyk vel. grzybiarz
drag
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do drag
Znajdź inne posty napisane przez drag