Wyświetl pojedynczy post
loomp
Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20303
Stary 18.12.2011, 17:05
Za system oddymiania wschodniej zabrali się chyba zaraz po meczu z Twente. Znajoma, która pracuje jako steward, mówiła o rusztowaniach rozstawianych pod trybuną na dzień po meczu.
Odpowiedz cytując