Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
loomp
Member
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice
Offline
#
20303
18.12.2011, 17:05
Za system oddymiania wschodniej zabrali się chyba zaraz po meczu z Twente. Znajoma, która pracuje jako steward, mówiła o rusztowaniach rozstawianych pod trybuną na dzień po meczu.
loomp
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do loomp
Znajdź inne posty napisane przez loomp