Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18183
Stary 18.12.2011, 16:44
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Janas to dobry trener,tylko wyników nie ma od dawna

Czas Janasa, tak jak i Henia już raczej minął.Warto stawiac na debiutantów jak Mroczkowski z Widzewa czy u Nas na Kazika.
Odejdzie Janas - przyjdzie Rysiek Tarasiewicz (bo przecież w tak zwanym międzyczasie go wypier*olą z obecnego klubu). Potrenuje ich rundę - przyjdzie Heniek Kasperczak, wszak w Gdańsku jeszcze nie trenował, a nazwisko ma. Po kolejnej rundzie przyjdzie Smuda, zwolniony z Wisły... A batalię o stołek wygra z Wojtkiem Stawowym - będącym wówczas chwilowo bez pracy po zwolnieniu z Zagłębia Lubin (wszak tam jeszcze nie trenował), które da drugą szansę Jankowi Urbanowi, po jego nieudanej przygodzie z Widzewem.

Smutne, jak u nas daje się wciąż szansę trenerskim miernotom. Powinno być tak jak piszesz - albo pozwolić zaprezentować sie młodym, albo mimo wszystko szukać trenerów zagranicznych. W każdym razie działać poza "środowiskiem".

Zawsze trafić się moze jakiś niewypał jak JM Bakero czy Werner Liczka, ale też można trafić - z jednej strony na takiego Ojrzyńskiego czy nawet Moskala z naszego podwórka, z drugiej Maaskanta wczesnego Beenhakera, którzy cos do tej ligi (kadry) wnieśli. Ryzyko owszem jest, ale czy ma sens wiara, że Czesiek Michniewicz, Rychu Tarasiewicz, Rafał Ulatowski czy inny Janek Urban w końcu zrobią coś sensowengo po tylu kompromitacjach?
Odpowiedz cytując