Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1843
Stary 18.12.2011, 16:42
Co to za morda była w Cafe Futbol?

A żeby nie zbaczać z tematu to kolejny film o magicznym awansie Wisły:

http://www.youtube.com/watch?v=pfW-rRf712s
Odpowiedz cytując