Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1860
Stary 18.12.2011, 16:38
Oglądał ktoś dzisiaj Cafe Futbol? Ile poświęcili dla Wisły programu? Pamiętam jak klub z wielkopolski grał w pucharach rok temu, to poświęcali im 50%-70% programu. No i czy jest sens oglądać?
Odpowiedz cytując