Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9900
Stary 18.12.2011, 16:10
Lechista69 napisał(a):Wyświetl post
Niestety, prawda jest taka ze Wisla w sezonie przeplatala lepsze wystepy gorszymi... o tyle o ile w lidze dorobek Wisly nie zachwyca.. 16 bramek w 17 meczow pokazuja ze Wisla ma fatalny atak ale za to dobra obrone... niewatpliwe potencjal w ataku mamy chyba najlepszy w lidze, bo nikt nie moze powiedziec ze Melikson, Bitton, Genkov a nawet Gargula to ogorki... Nunez, Diaz zapedami ofensywnymi, Jirsak kolejny w miare konkretny wystep z Twente jest tez Malecki... mamy potencjal w ataku... nie wiem czy Moskal jest tym kogo Wisla potrzebuje ale tu potrzeba czasu ktorego jest teraz masa, potrzeba spokoju i scalenia tej druzyny... fakt ze bez Sobola i Meliksona wisla bardzo dlugo nie istniala i tutaj konkretnie trzeba sie obawiac, jesli mozg nie dziala to reszta nie odpali ! Potrzeba pilkarza takiego jak Sobol ktory jak bedzie trzeba zmotywuje do walki, a w ataku juz Melikson zaczaruje nas jakims fenomenalnym zagraniem...
I znowu ktoś wyskoczył z dobrą obroną. A obronę mamy beznadziejną. Z dobrą obroną to my tracilismy te 13 bramek ale w całym sezonie a nie w połowie. Atak też nie jest beznadziejny bo 17 bramek nie wynika z niskiej skuteczności napastników (jak to było za Brożka) tylko z małej ilości szans na gola. Główne problemy Wisły to problem z rozegraniem piłki prezd bramką przeciwnika. W okolicach połowych Wiślacy całkiem nieźle wymieniają podania ale nie ma skutecznych szarż na bramkę.
Odpowiedz cytując