Wyświetl pojedynczy post
bellic88
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3134
Stary 18.12.2011, 16:05
To w takim razie jeśli nie było tutaj to pisane to NIEZŁĄ SIERE klub odstawił... Wydaje mi się że lepiej byśmy wyszli na tym jakbyśmy podpisali umowę z lotto, umbro albo macronem a nie adidasem który ma nas głęboko w otworze odbytniczym a na dodatek jeszcze te ceny:/
Odpowiedz cytując