Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9896
Stary 18.12.2011, 15:04
Taka mała obserwacja dotycząca naszej gry w pucharach.

Póki co ze wszystkimi drużynami z którymi graliśmy udało nam się przynajmniej raz wygrać, nawet jeśli prezentowały wyraźnie lepszy poziom. Ponadto niemal wszystkie te mecz (poza Odense) wygraliśmy u siebie a remisu nie mieliśmy żadnego. Jedynce co niepokoi to fakt że jak już prezgrywamy to dostajemy przynajmniej 3 bramki, ale zawsze strzelamy przynajmniej jedną.
Odpowiedz cytując