|
Taka mała obserwacja dotycząca naszej gry w pucharach.
Póki co ze wszystkimi drużynami z którymi graliśmy udało nam się przynajmniej raz wygrać, nawet jeśli prezentowały wyraźnie lepszy poziom. Ponadto niemal wszystkie te mecz (poza Odense) wygraliśmy u siebie a remisu nie mieliśmy żadnego. Jedynce co niepokoi to fakt że jak już prezgrywamy to dostajemy przynajmniej 3 bramki, ale zawsze strzelamy przynajmniej jedną.
|