Wyświetl pojedynczy post
bellic88
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3132
Stary 18.12.2011, 14:36
Ja mam takie pytanie do zorientowanych w temacie. Chciałem się upewnić czy nasze piękne nowe koszulki będziemy mieć te same również w kolejnym sezonie? Na końcu filmiku który prezentuje nowe koszulki a jest puszczany na telebimach jest napisane coś w stylu "Koszulka meczowa Wisła Kraków 2011-2013" albo się mylę.
Odpowiedz cytując