PlacekTSW Po co kolejny rekonwalescent Wisła czekała prawie 1,5roku by Garguła udowodnił swoją przydatność i udowodnił w meczu ostatniej szansy.Ale co do Nowaka to raczej klon zdradzieckiego Niedzielana .Owszem miał przebłyski w GKSie ale że odzyska swoją skuteczność mało prawdopodobne.A jak Wisła ma zapłacić za Nowaka i czekać 1,5 roku aż zacznie spłacać swój transfer bramkami to lepiej dać Boguskiemu nowy kontrakt. Zwłaszcza że z Nowaka na stare lata drugi Pipo Inzagi nie będzie.Co do transferu Świerczoka to w razie jak dojdzie do skutku i zostanie wypożyczny do Bytomia to raczej chyba nic z kasy nie pójdzie na drugą stronę Błoń wtedy to był by naprawdę samobój.Może Świerczok to przykrywka dla Paulisty


?