no własnie im bliżej jest Wisły tym nagle się wiecej pokazuje o jego niby sympatii do starozakonnych..
Przecież gdyby od początku było tyle tych rzeczy "przeciw" jemu to pewnie temat by się zamkną, a tu nagle jest blisko nas i niby taki wielki fanatyk ich.. I czy jeśli byłaby to prawda to w ogóle rozważałby grę w Wiśle..?
Jest jeszcze jeden problem narzekacie że nie ma młodych utalentowanych Polaków.. jak widać jest ich nie wielu.. a jak już jacyś są to jest problem z ich przeszłością.. więc tak myślę jak wam można dogodzić
I na koniec żeby nie było nie znam dobrze tej sprawy widziałem jedynie jakieś skopiowane zdj które rzekomo było na jego profilu na fb.. a czy spr czy to na prawdę jego profil

Bo można podać prosty przykład z wczoraj bodajże z Grosickim jak ktoś założył sobie jego profil i walnął że idzie on do Galatasaray..
Jeśli jednak jest prawdą co się pisze to pewnie sam się nie zgodzi na ten transfer...