lukas14 napisał(a):

Dobry filmik to nawet o mnie można zrobić

Ale przyznaję ,że chłopak fajnie wygląda

Ja powróciłbym osobiście to tematu transferu Spasa Delewa. Na miejscu Wisły wydałbym te 2 czy ile tam za niego chcieli. Tym bardziej ,że Wisła zarobiła teraz pieniądze i może nadal zarabiać w Lidze Europejskiej.
Jak dla mnie najważniejsze transfery na zimę:
-Petar Zanev
-Spas Delew
-Nabil Dirar bardzo fajnie wygląda. Nie wiem za ile byłby do wyciągnięcia.
-John Goosens. Na tym filmiku bardzo fajnie wygląda. Ma bardzo dobry strzał z dystansu.Szybkościowo też chyba fajnie wygląda.Rzuty wolne też fajne bardzo.
-Powalczyłbym też o tego Świerczoka. Polak, dużo nastrzelał. Możliwe ,że się przyda

Myślę ,że przydałby się, a nawet byłby najważniejszym transferem, to środkowy i prawy obrońca (może grać na dwóch pozycjach).