Wyświetl pojedynczy post
mazak
Junior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11733
Stary 18.12.2011, 13:35
lukas14 napisał(a):Wyświetl post
Poroponuje by spróbowac sciągnać Johana Goossensa z NEC Nijmegen w czerwcu konczy mu sie kontrakt i jest to lewy badz srodkowy ofensywny pomocnik :
http://www.transfermarkt.de/de/john-...ler_35527.html
http://www.youtube.com/watch?v=Yx45keld5jc

Dobry filmik to nawet o mnie można zrobić Ale przyznaję ,że chłopak fajnie wygląda Ja powróciłbym osobiście to tematu transferu Spasa Delewa. Na miejscu Wisły wydałbym te 2 czy ile tam za niego chcieli. Tym bardziej ,że Wisła zarobiła teraz pieniądze i może nadal zarabiać w Lidze Europejskiej.

Jak dla mnie najważniejsze transfery na zimę:
-Petar Zanev
-Spas Delew
-Nabil Dirar bardzo fajnie wygląda. Nie wiem za ile byłby do wyciągnięcia.
-John Goosens. Na tym filmiku bardzo fajnie wygląda. Ma bardzo dobry strzał z dystansu.Szybkościowo też chyba fajnie wygląda.Rzuty wolne też fajne bardzo.
-Powalczyłbym też o tego Świerczoka. Polak, dużo nastrzelał. Możliwe ,że się przyda
Myślę ,że przydałby się, a nawet byłby najważniejszym transferem, to środkowy i prawy obrońca (może grać na dwóch pozycjach).
Odpowiedz cytując