flamengista napisał(a):

|
Jedno jest pewne: jeśli zarzuty - stawiane przez poważną organizację, jaką jest S.K.W.K. - się potwierdzą, to dla takiego zawodnika nie ma miejsca w Wiśle. Co do tego chyba nikt tutaj nie ma cienia wątpliwości.
|
Zgadzam się - no brainer - jeśli te zarzuty są prawdziwe, to myślę, że transferu nie będzie, bo nie może być.
Natomiast zastanówmy się kto się z tego najbardziej ucieszy
że transferu nie będzie? Wisła? Polonia Bytom? Świerczok?
Największą frajdę będą miały parchy bo rozpieprzą Wiśle transfer utalentowanego, młodego Polaka.
Mając na uwadze, kto na tym najbardziej skorzysta, trzeba sie zastanowić, czy to nie jest jakaś akcja żydowskich środowisk -
"Zróbmy ze Świerczoka członka Jude Gangu, rozpuśćmy poltki po mieście, poopowiadajmy jakieś bajki, a wtedy spier.dolimy psom transfer zawodnika który do nas i tak już nie wróci"
A wszystko na bazie tego, że Świerczok w wieku 17 lat był na jakieś-tam imprezie z juniorami Cracovii, bo niby z kim miał być jak z nimi wtedy grał?
Nie podejrzewam żydków o takie skomplikowane intrygi na osiedlach godzące w politykę naszego klubu, ale warto rozważyć wszystkie opcje.