Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18180
Stary 18.12.2011, 10:08
To fatalnie, bo w szatni Lechii akurat trzeba się w.lać. Wstrząsnąć chłopakami i zmusić ich do wysiłku.

No i koniecznie trzeba się wzmocnić, szczególnie w ataku. Tam nie ma komu strzelać.

Jeśli w zimie się sensownie nie wzmocnią, są głównym obok ŁKS kandydatem do spadku. Przerażające.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując