|
To fatalnie, bo w szatni Lechii akurat trzeba się w.lać. Wstrząsnąć chłopakami i zmusić ich do wysiłku.
No i koniecznie trzeba się wzmocnić, szczególnie w ataku. Tam nie ma komu strzelać.
Jeśli w zimie się sensownie nie wzmocnią, są głównym obok ŁKS kandydatem do spadku. Przerażające.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|