Dzis (jest juz po polnocy

) obejrzyjcie sobie Stadnard.Sportklub o 14 ;30 - graja u siebie z Genkiem.
Zobaczymy co graja,jaki maja styl,kto tam sie wyróznia.
I wtedy bedziemy mogli dyskutowac jakie mamy szanse.Bo na razie to nikt nie wie co oni graja,ale u siebie widac po wynikach ze raczej wygrywaja,a u bukmacherow tez sa zdecydowanym faworytem tego meczu.