Tak to jest dramat, że mamy ofensywę, która strzela 16 bramek w 17 meczach ligowych. A np. w meczu z 3 ligową Limanovią, musiał wyręczyć ich Lamey. Bo przez 90 minut byli w stanie wypacować bodaj 2 sytuacje, które koncertowo zepsuli Boguski i Jirsak.