Wyświetl pojedynczy post
eto22
Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9887
Stary 17.12.2011, 23:40
Mocny napisał(a):Wyświetl post
o shit , mialem nie pisac na tym forum , ale teraz mnie ponioslo , upewnijmy sie ze wiesz co napisales:

Biton , Iliev, Meilkson i Małecki to dramat , ale "akurat" Jaliens , Diaz , Lamey i Chavez sa conajmiej solidni ?


Tak to jest dramat, że mamy ofensywę, która strzela 16 bramek w 17 meczach ligowych. A np. w meczu z 3 ligową Limanovią, musiał wyręczyć ich Lamey. Bo przez 90 minut byli w stanie wypacować bodaj 2 sytuacje, które koncertowo zepsuli Boguski i Jirsak.
Odpowiedz cytując