ziuk_NYC napisał(a):

|
Standard Liege gral w eliminacjach tegorocznej Ligi Mistrzow wiec nie mogl byc "6 druzyna poprzedniego sezonu". Radze sprawdzic nastepnym razem dokladniej tabele belgijskiej ligi zanim sie "zablysnie" zlotymi myslami. W tym roku maja 6 miejsce ale punktowo nie maja straty do czwartego miejsca. Tak wiec pozycja szosta w tabeli jest dosc mylaca. Zycze udanego weekend'u
|
Standard Liege był szóstą drużyną, bo fazie zasadniczej, czyli 30 meczach.Potem podzielono tabelę na 3 części, gdzie zespoły grały między sobą.Ostatecznie po 10 kolejnych meczach, gdzie grali z samą czołówką zajęli drugie miejsce i grali w el.LM.
A tak swoją drogą to dobry pomysł na wydłużenie ligi, jednocześnie nie powiększając jej.