Wyświetl pojedynczy post
Mocny
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9884
Stary 17.12.2011, 22:40
eto22 napisał(a):Wyświetl post
Nie, żeby coś, ale obrone to mamy akurat conajmniej solidną. W lidze mniej bramek straciły tylko Lech i Legia. A przecież taka Legia ma w bramce Kuciaka, chyba najlepszego bramkarza w lidze na ten moment. Taki Śląsk z wielbionym przez wielu Celebanem stracił tych bramek więcej. A przecież nie mal przez całą rundę, przynajmniej jeden z naszych obrońców miał nie grał z z powodu kontuzji lub zawieszeń(tu mam na myśli głównie Jovanovicia).
Dramatem to jest nasza ofensywa. Przecież gdybyśmy mieli ofensywnych zawodników takiej klasy jak mieliśmy 2-3 sezony temu, to śmiem twierdzić, że bylibyśmy na pierwszym miejscu w tabeli.Bo co z tego, że LEchia, Gónik czy Podbeskidzie strzelają nam pojednej bramce, jeśli my odpowiadamy 2,3 czy 4 trafieniami tak jak to miało miejsce przed laty. Przecież nas bilans ofensywny jest naprawdę żałosny. Poprostu Kirm, Guła, MAłecki, Genkov czy nawet Biton, to nie jest klasa Żurawia, FRanka, Kosy, Brozia, Uche czy nawet Zieńczuka. NIe mówiąc już o tym, że odkąd odszedł Szymkowiak nie doczekaliśmy się rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia. Bo przecież Melikson mimo, że zawodnikiem jest świetny to jest jednak bardziej typ skrzydłowego, który lubi pojednyki biegowe, drybling, ścięcie do środka. Potrzeba nam porządnego rozgrywającego. I przede wszystkim skrzydłowego, który umi dograć piłkę w pole karne, bo skoro gramy wysokim napastnikiem to trzeba mu zapewnić jakieś dokładne wrzutki. Obaj GEnkov i Biton są za wolni, żeby regularnie wygrywać pojedynki biegowe z obrońćami i strzelać bramki po prostopadłych podaniach.
Oczywiście w obronie też jest miejsce na poprawę, ale tutaj przede wszystkim potrzeba lewego obrońce, bo na innych pozycjach jest conajmniej dobrze.

o shit , mialem nie pisac na tym forum , ale teraz mnie ponioslo , upewnijmy sie ze wiesz co napisales:

Biton , Iliev, Meilkson i Małecki to dramat , ale "akurat" Jaliens , Diaz , Lamey i Chavez sa conajmiej solidni ?


Odpowiedz cytując