Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52616
Stary 17.12.2011, 22:29
Temat chwilowo zamykam - robi się żenujący, bo zamiast dyskusji o polityce transferowej dyskutujemy o oświadczeniu Stowarzyszenia.

Sprawa Świerczoka wymaga jednak wyjaśnienia w sposób jednoznaczny, z przedstawieniem przekonywujących dowodów.

Jedno jest pewne: jeśli zarzuty - stawiane przez poważną organizację, jaką jest S.K.W.K. - się potwierdzą, to dla takiego zawodnika nie ma miejsca w Wiśle. Co do tego chyba nikt tutaj nie ma cienia wątpliwości.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując