Krzysiek Grabski napisał(a):

Mówią o szczęściu Wisły w losowaniu.
Mówią o pechu Legii w tymże samym losowaniu.
A może tak zaczekać z tymi "pewnikami"?
|
Sprawa jest oczywista - Sporting > Standard więc takie mówienie jest uprawnione - natomiast należało by też powiedzieć że mimo szczęścia, awans Wisły będzie niespodzianką, bo że awans Legii sensacją, to jasne.