Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9882
Stary 17.12.2011, 21:35
Krzysiek Grabski napisał(a):Wyświetl post
Mówią o szczęściu Wisły w losowaniu.

Mówią o pechu Legii w tymże samym losowaniu.

A może tak zaczekać z tymi "pewnikami"?
Sprawa jest oczywista - Sporting > Standard więc takie mówienie jest uprawnione - natomiast należało by też powiedzieć że mimo szczęścia, awans Wisły będzie niespodzianką, bo że awans Legii sensacją, to jasne.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując