willow napisał(a):

|
A jeśli dobry trener z zagranicy, z doświadczeniem i sukcesami nic z nimi nie ugra, to przynajmniej będziemy wiedzieli, że mamy skład do wymiany.
|
Większość i tak stwierdzi że to jednak był nieudacznik - Poza tym , dobry trener z zagranicy i sukcesami a Wisła to rzeczy wykluczające się, chyba że jakiś dziadek ale oni tez się cenią