Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#541
Stary 17.12.2011, 21:27
willow napisał(a):Wyświetl post
A jeśli dobry trener z zagranicy, z doświadczeniem i sukcesami nic z nimi nie ugra, to przynajmniej będziemy wiedzieli, że mamy skład do wymiany.
Większość i tak stwierdzi że to jednak był nieudacznik - Poza tym , dobry trener z zagranicy i sukcesami a Wisła to rzeczy wykluczające się, chyba że jakiś dziadek ale oni tez się cenią
94 - Allah Akbar!!