Ludzie,ja chce dowodu! Pomyślmy logicznie: Jeżeli Świerczok był/jest niby taki AntyWiślacki i ma wielu kumpli z drugiej strony Błoń z którymi balował to po co przechodziłby do Wisły mając równocześnie o wiele bardziej atrakcyjną finansowo oferte z Bundesligi?ryzykowałby swoje bezpieczeństwo mieszkając w Krakowie i będąc na cenzurowanym zarówno na Kałuży jak i na Reymonta

jakoś nie chce mi się w to wierzyc.
Jeżeli będzie niezbity dowód,wtedy uwierze.Ale póki co nie ma i dlatego dla mnie nie ma problemu.Bo słowa,że "był widziany" albo,że "wykasował swoje zdjęcia" mnie nie przekonują.Na fb nie ma wprowadzonych w historii żadnych zmian w zdjęciach,czyli niczego takiego nie było.Od początku założenia zmieniana była tylko data urodzenia,zainteresowania i płec..