Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52611
Stary 17.12.2011, 20:33
A JA CHCE JEDNO PYTANIE WAM ZADAĆ ILU WAS GO NAPRAWDĘ GO ZNA Rozmawiało z nim widziało go Pewnie nikt może jeden.. A już wieszacie na nim stryczek... Normalnie koleś się chce rozwijać. A jak ktoś wspomniał w Cracovii był w latach 14-17 a więc w Polsce w juniorach...
A co do zdjęć sfałszować każdy może photoshop czyni cuda Dajcie mu prawo do obrony... Bo takie gadanie jest żenujące i nie wiem dlaczego moderatorzy nic nie robią...
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując