A JA CHCE JEDNO PYTANIE WAM ZADAĆ ILU WAS GO NAPRAWDĘ GO ZNA

Rozmawiało z nim widziało go

Pewnie nikt może jeden.. A już wieszacie na nim stryczek... Normalnie koleś się chce rozwijać. A jak ktoś wspomniał w Cracovii był w latach 14-17 a więc w Polsce w juniorach...
A co do zdjęć sfałszować każdy może photoshop czyni cuda

Dajcie mu prawo do obrony... Bo takie gadanie jest żenujące i nie wiem dlaczego moderatorzy nic nie robią...