Wyświetl pojedynczy post
Edson
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52610
Stary 17.12.2011, 20:33
No proszę, SKWK niczym IPN dotarło to teczki TW "Świerszczyka". Przypomina mi się sytuacja, gdy Paweł "Chórzysta" Kaczorowski przechodził do Legii, którego przyłapano gdy grając w barwach kolejorza zaintonował przyśpiewkę obrażającą legionistów (było to bodajże "Legła, Legła Warszawa"). Tyle, że wówczas na legijnym forum było multum odnośników do youtuba na filmik w którym faktycznie to takiej sytuacji doszło. A Państwo z SKWK bez żadnych zdjęć i linków sieją niepotwierdzone dowodami ploty. Jeżeli rzeczywiście ten polonista ma piasiaste serce to niech spada do tego Kaiserslautern, a koszulki z Białą Gwiazdą nawet niech nie przymierza, ale pasowałoby wydając takie oświadczenie poprzeć je jakimś dowodem, nie sądzicie?
"Dociera do mnie, co mówią ludzie. Że Kolejorza nazywają Amiką, że zarząd jest z Wronek, że Lech jest tylko z nazwy" Maciej Żurawski
Odpowiedz cytując