Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52607
Stary 17.12.2011, 20:09
serek.c2
Cytat:
Mnie wystarczy oświadczenie SKWK...Czy Wam już całkiem odbiło? Czekacie na dowody? Parodia...
Mentalnosc sowiecka? Wodz/partia powiedziala ze tak jest, to tak jest. A dowody? Kogo to ochodzi... To wymysl zgnilego zachodu. Partia zawsze ma racja, a gdy jej nie ma to... dalej ma racje.

Ludzie, nie badzcie jak stado baranow, i uzywajcie wlasnej mozgownicy przy formowaniu waszych opinii.
Odpowiedz cytując