Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9880
Stary 17.12.2011, 19:39
Sprawa jest jasna; jesli sprowadzimy 2 sensownych obroncow to jak najbardziej mamy szanse. Jesli nie sprowadzimy to szans nie mamy. Tyle. Fin de cuento, the end, itd. Nasza obrona z Paljicem, Diazem, Bunoza, Chavezem czy Lameyem pasuje tak do 1/16 LE jak gowno do czekoladek. Pokazal to Fulham jak gralismy w Anglii. Pokazalo to tez Twente...
W ofensywie nie wygladamy zle. Jest Biton, jest Melikson. I kilku, mimo wszystko, solidniakow. Jak sie trafi dobry dzien to i ladnie "popykac" potrafia. Problem w tym ze defensywa to dramat. Na dobra sprawe jest (?) jeden sredniak/solidniak (Jovanovic) i jeden ktory moze, byc moze, tym solidniakiem sie stanie (Czekaj). Reszta to nie poziom na europe. Taki Chavez to poziom Choto z Legii. Choto ktory byl wkrecany przez graczy Hapoelu...
Odpowiedz cytując