Wyświetl pojedynczy post
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9878
Stary 17.12.2011, 19:36
RYBA napisał(a):Wyświetl post
Mówią o szczęściu przy wyjściu z grupy, mówią o szczęściu przy losowaniu.....jak dla mnie mogliby też w przyszłości mówić o szczęściu przy wygraniu LE, a co tam niech mówią...... ( wiem troche pofantazjowałem)
Teraz wszyscy mówią o szczęśliwym losowaniu Wisły i pechowym Legii, ale w grupę to jednak my mieliśmy trudną, przy przynajmniej 2-3 razy łatwiejszej grupie Legii i nikt (no może poza Weszlo o ile dobrze pamiętam) nie mówił, że mamy za sobą pechowe dla nas, a szczęśliwe dla Legii losowanie.
Odpowiedz cytując