Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
Bartoch3tsw
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
3966
17.12.2011, 19:10
Na meczu z Twente zgubiłem czarną czapkę ŚWL oraz bilet z meczu.
Jeśli ktoś znalazł zapraszam na priv
Bartoch3tsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bartoch3tsw
Znajdź inne posty napisane przez Bartoch3tsw