wiślak 86 napisał(a):

Widzę że jest tutaj trochę zorientowanych osób więc i ja zapytam o laptopa.
Czy opłaca sie kupić coś takiego http://allegro.pl/dell-d620-c2d-3-33...975976588.html
Sprzęt używany i obawiam się o baterię bo z tego co napisali to dają że będzie działała min. godzinę a co więcej to nie ich sprawa.
Potrzebuję laptopa do: przeglądania internetu, do pracy (office), trochę do filmów. A i aby był w miarę lekki bo do pracy też się przyda
Cena najlepiej jak najniższa ale fajnie gdybym sie zmieścił w okolicach co zamieściłem.
Wiem że cudów wymagam ale może jakąś radę macie?
A i na koniec czy lepiej kupić teraz czy zaczekać do stycznia jak ludzie zaczną sprzedawać prezenty?
|
Takie komputery, które zostały wprowadzone do użytku w 2006 po 5 latach to już dinozaury. Szczególnie taki Latitiude ktory ma w dodatku słabej jakości matrycę.
Ponadto trudno cokolwiek doradzić bo na odległość trudno ocenić w jakim stanie jest używany laptop. Radzę czeakć na okres poświąteczny. Ludzie po otrzymaniu nowych laptopów będą chceili się pozbyć używanych