|
a mi sie marzy żeby Kazek nas trenował przez kilkanaście lat. Czegos takiego potrzebujemy, czas na budowanie zespołu, przywiazanie i miłośc do klubu. Kazimierz Moskal jest odpowiednia osobą. Nam sie wydaje ze jak zatrudnimy szkoleniowca to po 4 miesiacach pracy musi byc 20 punktów przewagi nad Legia, po 8 miesiacach grupa LM. To straszne, że w obecnych czasach gdzie mozna przez internet chocby nawet wzorowac sie na wielkich klubach europy, zarzad Wisły nie jest w stanie załapać, że na budowanie potegi potrzebny jest CZAS ! wystarczy przykład United ( zobaczcie co SAF wygrał przez pierwsze 5 lat pracy), oraz chocby nawet Apoelu.... gdzie budzet jest nie wiele wiekszy od naszego. pozdrawiam
Czy ciemno czy jasno, Wisła płynie przez Miasto.....Bo to Miasto jest Nasze! ^^
|