Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52601
Stary 17.12.2011, 19:02
Kasa potrafi zmienić u niektórych poglądy o 180 stopni.

Świerczok był u parchów pomiędzy 14 a 17 rokiem życia, a to raczej nie są najmądrzejsze lata. Jeżeli jednak faktycznie paradował w antywiślackich łachach, to niech spada....

Podejrzewam, że zdecyduje się na NIemców po artykule SKWK, bo na WIśle może nie mieć życia, a Basałaj nie zaryzykuje 1,5 mln zł na wyrzucenie kasy w błoto. Zresztą nawet jakby mu zaproponowali kontrakt rzędu 100 tys euro to razem mamy 2 mln zł - nie lepiej dać je na kontrakt dla konkretnego stopera a la Cleber
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując