Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52600
Stary 17.12.2011, 18:53
Abstrahując od sytuacji Świerczoka to ja bym jednak wolał, żeby to nie SKWK decydowało o transferach do Wisły.
Choć akurat w tym przypadku mogą mieć rację, o ile podeprą się dowodami.
Niemniej posty w stylu "Świerczok brał udział w zakrapianych imprezach koleżanek..." są głupawe. To ja się pytam, skąd autor o tym wie? Też brał w nich udział?
Na Facebooku jest historia zmian w profilu Świerczoka od momentu jego zarejestrowania. Zmienił dane w zainteresowaniach, dacie urodzin i płci. Nie ma śladu o tym, żeby zmieniał zdjęcia.

Podpisuje się pod apelem, żeby dać sobie na wstrzymanie póki nie będzie jakiś sensownych dowodów.
Poza tym Świerczok nie jest chyba aż tak głupi, żeby podpadać zarówno nam jak i parchom. Bo chyba nie macie złudzeń, że od koleżanek też by miał przej....e.
Ostatnio edytowane przez willow : 17.12.2011 o godz. 19:02.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując