Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#538
Stary 17.12.2011, 18:45
Zespół musi być przygotowany do rundy wiosennej wręcz genialnie.Aby jeszcze myśleć o mistrzostwie,trzeba wygrać z dwanaście(z trzynastu),no niech będzie jedenaście meczow.Z tą ekipą szkoleniową jest to raczej niemożliwe.Tu trzeba kogoś,kto świetnie przygotuje pod względem kondycyjnym zawodników.Bardzo lubię Moskala,ale gdzie on niby miał nabyć tę odpowiednią wiedzę? Nigdy nie był w takiej sytuacji.Wisła nie może sobie pozwolić na taki eksperyment.Nie teraz.Nawałka też miał być wielką nadzieją trenerską Wisły.Były staże zagraniczne w jego przypadku i jak to się potoczyło wiemy.