Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52597
Stary 17.12.2011, 18:35
Trzy sprawy:
1. Wisła to coś więcej niż tylko klub by plamić sobie honor jakimś durniem.
2. Vlackx może się trochę wkurzyć bo co chce Polaka to jakis problem (najpierw Stachowiak teraz Świerczok)
3. Pomijając aspekt poza sportowy to ja cały czas się wacham czy Świerczok jest nam potrzebny. Gramy jednym napastnikiem a on by był dopiero trzeci czyli w rundzie wiosennej właściwie sobie by nie pograł. Nawet jeśli później nie wykupimy Bitona to nie wyobrażam sobie by zostać ze Świerczokiem i Genovem na następny sezon. Więc przyjdzie ktoś nowy i pewnie Świerczok znowu będzie trzeci. Dodatkowo to Świerczok to zawodnik na kontre, wszystkie jego gole były z kontry (choć przyzaje ma niezły strzał) podczas gdy grając w Wiśle trzeba grać na mur obrońców. Świerczok w całym swoim życiu nie zagrał chyba nigdy ataku pozycyjnego, bo niby z kim jak Bytom to jeden ze słabszych klubów I ligi. Także to będzie zupełnie inne granie.
Odpowiedz cytując