|
Tymbardziej że jeżeli przyjdzie nowy trener i przegra kilka meczy na starcie znów wszyscy będziemy piać, że Moskal powinien był zostać przecież awansował w LE....dajmy człowiekowi szanse, moim zdaniem przynajmniej runda na spróbowanie mu się nalezy
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
|