Wyświetl pojedynczy post
RYBA
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#537
Stary 17.12.2011, 18:32
Tymbardziej że jeżeli przyjdzie nowy trener i przegra kilka meczy na starcie znów wszyscy będziemy piać, że Moskal powinien był zostać przecież awansował w LE....dajmy człowiekowi szanse, moim zdaniem przynajmniej runda na spróbowanie mu się nalezy
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!