Wesoły Romek napisał(a):

|
A co się stanie, gdy Moskal zostanie i przegra kilka meczów?
|
Wtedy dalej nie będzie wiadomo, czy mamy kiepskiego trenera, czy kiepskich zawodników. Będziemy w punkcie wyjścia.
A jeśli dobry trener z zagranicy, z doświadczeniem i sukcesami nic z nimi nie ugra, to przynajmniej będziemy wiedzieli, że mamy skład do wymiany.