Wyświetl pojedynczy post
Piotson
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#532
Stary 17.12.2011, 17:45
Maaskant ugrał mistrzostwo i awans do LE.
Jak dla was to nic.
To ja dziękuje, postoję.

To się określ.
Napisać jedno zdanie i niech się każdy domyśli o co chodzi.
Co miał w tym ugrać?
Piłkarze bez przerwy grali od lutego do grudnia. Zrobił się szpital w drużynie, że nie było kim grać w przodzie.
A i w tym sezonie ugrał.
Awansował do LE i był blisko awansu do LM.
Ostatnio edytowane przez Piotson : 17.12.2011 o godz. 18:06.