Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24564
Stary 17.12.2011, 17:33
spirit napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś może wie, co to za kawałek leci po zdobyciu bramki przez Bayern Monachium na ichniejszym stadionie?

E: To jest chyba ogólnie popularny kawałek u Niemców, bo słyszałem go na wakacjach w Hiszpanii na imprezie, kiedy dosyć pokaźna grupa Niemców niemal orgazmu dostała, jak zaczął ten kawałek lecieć
Czy o ten kawałek koledze chodzi:


http://www.youtube.com/watch?v=0J2QdDbelmY&ob=av2n

Czy inna wersja:
http://www.youtube.com/watch?v=t2qNYazPF3Y



Lub jakiś inny remix tego utworu.
Odpowiedz cytując