spirit napisał(a):

Czy ktoś może wie, co to za kawałek leci po zdobyciu bramki przez Bayern Monachium na ichniejszym stadionie?
E: To jest chyba ogólnie popularny kawałek u Niemców, bo słyszałem go na wakacjach w Hiszpanii na imprezie, kiedy dosyć pokaźna grupa Niemców niemal orgazmu dostała, jak zaczął ten kawałek lecieć
|
Czy o ten kawałek koledze chodzi:
http://www.youtube.com/watch?v=0J2QdDbelmY&ob=av2n
Czy inna wersja:
http://www.youtube.com/watch?v=t2qNYazPF3Y
Lub jakiś inny remix tego utworu.